Barok Sanat Gitar Keman Piyano Dersi Bateri Resim Kursu İzmir

Tel : 0232 452 00 66

 


 


  • Gitar Kursları

    Gitar Kursları yeni eğitim sezonunda ufak bir farkla 1 ders saati birebir 1 ders saati grup dersi olarak toplam iki saat yapılıyor. Ek olarak tüm öğrencilerimizin katılım sağlayabieceği solfej derslerimizede katılabilirsiniz. (Önemli Not:Solfej dersleri Katılım sayısı yeterli olması halinde açılabilmektedir.)
  • Keman Kursu

    Keman Kursu yeni eğitim sezonunda 1 ders saati birebir Enstruman 1 ders saati Solfej dersi olarak toplam iki saat yapılıyor.(Önemli Not:Solfej dersleri katılım sayısı yeterli olması halinde açılabilmektedir.)
Ücretsiz Deneme Dersi

Kurslarımıza kayıt yaptırmayı düşünen herkes öncelikle almayı düşündüğü kurs için ücretsiz deneme dersine alınmaktadır.  Ücretsiz ders sonrasında eğitmenlerimiz enstrumana olan uyumunuz hakkında bir sonuca vararak size uygun seviyede eğitim modelini seçmekte ve eğer seçilen eğitim modeli grup dersi ise uygun gruplara yerleştirmektedirler. Sizde size uygun enstrumanı seçebilmek için ücretsiz deneme derslerimizden faydalanabilir ve sonrasında karar verip kayıt yaptırabilirsiniz.

Not Ücretsiz deneme dersleri tanıtım amaçlı olup sizin bizleri, öğretmenimizin ise sizi keşfedebileceği süre ile sınırlıdır.


Okunma Sayısı: 5770 | Tarih: 3.4.2015
Kurslar
 
 

Adres

  • Yiğitler Mah. 339/1 Sokak No:2/1 Şirinyer İZMİR
  • Tel : +90 232 438 39 94
  • E-mail : info@baroksanat.com

 

Sosyal Ağlar

Bizi takip Edin!

rss google