Barok Sanat Gitar Keman Piyano Dersi Bateri Resim Kursu İzmir

Tel : 0232 452 00 66

 


 


  • Gitar Kursları

    Gitar Kursları yeni eğitim sezonunda ufak bir farkla 1 ders saati birebir 1 ders saati grup dersi olarak toplam iki saat yapılıyor. Ek olarak tüm öğrencilerimizin katılım sağlayabieceği solfej derslerimizede katılabilirsiniz. (Önemli Not:Solfej dersleri Katılım sayısı yeterli olması halinde açılabilmektedir.)
  • Keman Kursu

    Keman Kursu yeni eğitim sezonunda 1 ders saati birebir Enstruman 1 ders saati Solfej dersi olarak toplam iki saat yapılıyor.(Önemli Not:Solfej dersleri katılım sayısı yeterli olması halinde açılabilmektedir.)
Resim Kursu izmir

HOBİ RESİM KURSU

Hobi dersleri tamamen kişinin yönlenmek istediği alan odak alınarak temel teknikler öğretilmektedir.

Yeni başlayanlar için: Karakalem resim teknikleri,çizgi.perspektif,kompozisyon,doku anlatımları,ışık –gölge ,obje kompozisyonları,kurşun kalem,füzen,yağlı boya,pastel boya teknikleri öğretilir.

İleri resim teknikleri: Malzeme seçimi ve uygulama prensipleri;Renk,denge,ritim,kompozisyon.

PROGRAMIN SÜRESİ

Haftanın bir günü 2 saat olarak verilmektedir.

 


 

ÇOCUKLAR İÇİN RESİM KURSU

Her birey birşekilde kendisini ifade etmek ister.Çocuklarımızın özgür ve etkili ifade güçlerini geliştirmelerine ve içlerindeki yaratıcı gücü ortaya çıkarmalarının önemine inanıyoruz.

ÇOCUK RESMİ VE ÖZELLİKLERİ

Çocukların dünyasında birçok sanat etkinlikleri içinde resmin daha farklı bir yeri vardır. Çocuk tüm zihnini resim ile ortaya koyar. Çocukluk döneminde otokontrol gelişmediği için çocuk tüm düşüncelerini, hissettiklerini bütün açıklığıyla ortaya döker. Bu nedenle çocuğun resmi, olduğundan çok daha fazla şey ifade eder. Resim çocuğun psikolojisinin, gelişiminin, becerilerinin bir göstergesidir. Bir çocuğun resmine bakarak çevresi ve ebeveynleri ile olan sorunları ile ilgili ipuçları edinilebilir çocuk resmi klinik açıdan çocuğun psikolojisini anlamayı sağlar. Çünkü çocuk resim yaparken doğaldır. Hiçbir şeyi yansıtmaktan çekinmez

Çocuklar için sanat eğitimi ve öğretiminde çocuğu ;yaratıcı düşünceye,analiz yapmaya,buluş yapmaya ve bulduğunu değerlendirmeye götürmek yönündedir.Bu uğraşları sırasında öğrenmeyi destekleyen birtakım bilgileri ona kazandıran çalışmaları kapsamaktadır.Çocuk çizerek,boyalarla oynayarak,gerekse yoğurarak yaratıcılığını ortaya çıkarır.Özellikle yeniliğe ve değişikliğe yatkın yapısıyla çocuk,üretici ve yaratıcı etkinliğe çabucak geçer.

Neler mi yapıyoruz?

Karakalem çizim teknikleri,kuru boya tekniği ile çalışmalar,karakter yaratımı,sulu boya, guaj boya,akrilik boya,baskı çalışması vb...

PROGRAMIN SÜRESİ

Haftanın bir günü 1 saat olarak verilmektedir.

resim kursu, resim dersi, izmir resim kursu, izmir resim dersi, buca resim kursu, buca resim dersi, resim kursu izmir buca, şirinyer buca izmir resim kursu dersi, resim kursları izmir, resim dersleri izmir, resim kursları, resim dersleri

 

Kurslar
 
 

Adres

  • Yiğitler Mah. 339/1 Sokak No:2/1 Şirinyer İZMİR
  • Tel : +90 232 438 39 94
  • E-mail : info@baroksanat.com

 

Sosyal Ağlar

Bizi takip Edin!

rss google