Barok Sanat Gitar Keman Piyano Dersi Bateri Resim Kursu İzmir

Tel : 0232 452 00 66

 


 


  • Gitar Kursları

    Gitar Kursları yeni eğitim sezonunda ufak bir farkla 1 ders saati birebir 1 ders saati grup dersi olarak toplam iki saat yapılıyor. Ek olarak tüm öğrencilerimizin katılım sağlayabieceği solfej derslerimizede katılabilirsiniz. (Önemli Not:Solfej dersleri Katılım sayısı yeterli olması halinde açılabilmektedir.)
  • Keman Kursu

    Keman Kursu yeni eğitim sezonunda 1 ders saati birebir Enstruman 1 ders saati Solfej dersi olarak toplam iki saat yapılıyor.(Önemli Not:Solfej dersleri katılım sayısı yeterli olması halinde açılabilmektedir.)
Çocuk Korosu
Barok Sanat Güzelsanatlar Kurs Merkezi tarafından organize edilecek Çoksesli müzik yapan amatör bir koro olup 6 -18 yaş grubundaki öğrencilere yönelik olarak tasarlanan, özgün bir müzik eğitimi programının uygulandığı  bir korodur.Öğrenci ve veliye katılım kolaylığı sağlanması bakımından ilköğretim okulları takvimine uyumlu olarak, Haftaiçi 17:00 yada haftasonu çalışmaktadır.
 
Barok Sanat Çocuk Korosunda uygulanan özgün müzik eğitimi programı sayesinde öğrencilere, ses ve kulak eğitimi, müzik beğenisi gelişimi, dikkat gelişimi, bilgi ve kavram gelişimi, dil gelişimi, olumlu alışkanlıklar edinebilme, işbirliği ve paylaşma, güven duygusunun gelişimi gibi alanlarda amaçlanan davranış değişiklikleri kazandırmaya yönelik bir program uygulanacaktır.
 
Temel Müzik Eğitimi, öğrenciye müziğin kuramsal bilgilerini, seviyeye uygun açıklama, örnekleme, oyunlaştırma yöntemleriyle kazandırmayı amaçlamaktadır
 
Koro çalışmaları öğrenciye, temel müzik bilgisi dersi kapsamında öğrendiği bilgi ve becerileri, toplu şarkı söyleme ortamına aktararak uygulama olanağı sağlar. Koro çalışmalarının temel amacı, ulusal ve uluslararası koro dağarının seviyeye uygun eserlerini, doğru, etkili ve güzel bir söyleyişle seslendirebilmektir.
 
Çocuk Korosu ve Teknik Hedefler:
1.    Koro Çalışmaları, Senkronizasyon, Birlikte Söyleme,
2.    Armoni Eğitimi, Çok Seslilik, Formlar ve Yorumlama,
3.    Ansambl ve Prova Tecrübesi,
4.    Solfej, Nota Eğitimi, Deşifre ve Ölçü
5.    Repertuar Seçimi 
Davranışsal Hedefler:
1.    Müzik disiplini, ritm duygusu,
2.    Dili doğru kullanma   
3.   Topluluk karşısında performans sergileme.
 
*Not:Başvuru için lütfen 452 00 66 nolu hattımızdan bize ulaşarak isim soyisim ve yaş gibi önbilgilerinizi kayıt ettiriniz. 
Kurslar
 
 

Adres

  • Yiğitler Mah. 339/1 Sokak No:2/1 Şirinyer İZMİR
  • Tel : +90 232 438 39 94
  • E-mail : info@baroksanat.com

 

Sosyal Ağlar

Bizi takip Edin!

rss google