Barok Sanat Gitar Keman Piyano Dersi Bateri Resim Kursu İzmir

Tel : 0232 452 00 66

 


 


  • Gitar Kursları

    Gitar Kursları yeni eğitim sezonunda ufak bir farkla 1 ders saati birebir 1 ders saati grup dersi olarak toplam iki saat yapılıyor. Ek olarak tüm öğrencilerimizin katılım sağlayabieceği solfej derslerimizede katılabilirsiniz. (Önemli Not:Solfej dersleri Katılım sayısı yeterli olması halinde açılabilmektedir.)
  • Keman Kursu

    Keman Kursu yeni eğitim sezonunda 1 ders saati birebir Enstruman 1 ders saati Solfej dersi olarak toplam iki saat yapılıyor.(Önemli Not:Solfej dersleri katılım sayısı yeterli olması halinde açılabilmektedir.)
Yetişkin Yaratıcı Drama Kursu Buca İzmir

Yetişkin Yaratıcı Drama (Yaş Grubu 14/18)
Bu kategorideki bireyler güçlükle çocuk olarak tanımlanabilir; yetişkin olmaya çalışan ergenler. Dramanın bu yaş grubundaki asıl amacı, genç bireyin kendini anlamasına yardımcı olmaktır. İkinci aşamada gencin kendi içindeki değişim ve karşı taraf yer alır. ‘Doğru’, ‘yanlış’, ‘kimin için doğru’, ‘kimin için yanlış’, ‘kurallar’, ‘kendi istekleri’, ‘ne yapmak istediği’… Genç birey bunları ve benzeri duyguları, düşünceleri üzerinde taşırken, drama ona zihinsel bir özgürlük sunar. Drama çalışmalarında, ilişkilendirme, tanımlama, çözüm bulma, yeniden tasarlama, karar verme süreci başlar. Aile, arkadaş ve diğer sosyal ilişkilerinde, kendini ve diğerlerini görme, anlayabilme yetisini geliştirir.

Doğaçlama ve rol çalışmalarının yoğunlaştığı bu yaş grubunda tiyatronun teorik ve uygulamalı temel çalışmaları öğrenmeye başlanır. Temel oyunculuk teknikleri, tiyatro terimleri öğrenilir. Bu yaş grubu için temel amaçlardan biri, öğrencinin iyi bir sanat takipçisi olmasını sağlayabilmek, bir genel kültür donanımı verebilmektir. Bu yaş grubunda tiyatronun temel eğitimi başlar ve ilerde tiyatro eğitimi almak isteyen gençler için bu grup bir ön hazırlık sürecidir. Genç tiyatro atölyesi bu grubun çalışmalarıyla başlar.

Çalışmalar haftada bir gün 2 saat sürer, öğrencilerin katılım durumuna göre ders saatleri farklı günlere bölünebilir.

Kurslar
 
 

Adres

  • Yiğitler Mah. 339/1 Sokak No:2/1 Şirinyer İZMİR
  • Tel : +90 232 438 39 94
  • E-mail : info@baroksanat.com

 

Sosyal Ağlar

Bizi takip Edin!

rss google